Üniversiteli Gençlerden yeni sosyal ağ; Ayneen

  • 01 Ocak 2016
  • 93 kez görüntülendi.

ayneen com

Gazi üniversitesindeki bir grup öğrenci, Ayneen isimli yeni bir sosyal ağ geliştirdi. Ağın sloganı ‘Henüz fenomen olamadınız mı?’ Burası sizin için yeni bir şans.’ Olarak belirlemişler. Sosyal ağlardan kendini duyuran gençlerin günümüzde yaptıkları işler ortada.

Gazi üniversitesi gençler Sosyal Medya Uzmanlığı dersinde geliştirdikleri Ayneen isimli sosyal ağda her şeyi düşünmüşler. Diğer sosyal ağlarda paylaştığınız gönderiyi öne çıkarırken Ayneen de bu olay yok. Paylaştığınız gönderiler herkese erişebiliyor. Aynı zamanda güvenlik ve hız konusunda Ayneen’in hiçbir eksikliğinin olmadığını söylüyorlar. Arkadaşlarınızla sohbet etme imkânı da sunuyor.

Doğrulanmış hesap;

ayneen kurucu<

Diğer sosyal ağlarda da olduğu gibi Ayneen de de hesabınızı doğrulama imkanınız var. Ama diğer sosyal ağlara göre daha kolay. Müzik ve arama motoru entegresi olan Ayneen, müzik paylaşımı yapmak isteyen kullanıcılar paylaşım kutusu altında çalışan bir arama motoru ile istedikleri müziği aratıp kolayca bularak paylaşım yapabiliyorlar.

Yoğun bir ilgiye sahip olan Ayneen ilk 24 saatte Bin kullanıcıyı geçmiş durumda. Sitenin kurucular ise şöyle; Barış Yıldırım, Yasemin Akyıl, Hakan Şirin, Başak Değirmenci, Gökhan Yıldırım, Tuğçe Çoban, Mustafa Cevat Ağırman, Mehtap Dragusha, Yusuf Çiftçi, Eda Öztürk, Soner Hamarat, Gözde Bayram, Onur Yıldırım, Selvi Çakal, Emrah Göger, Gökçe Sevinç, Burak Ülgü, Tuba Akgün, Tuğşad Samsun, Ahmet Mert Koçtürk, Orhan Yörübulut, Batuhan Karabağlı, Hasan Akça, Ümit Şener yer alıyor.

www.ayneen.com adresinden girip üye olabilirsiniz. Henüz android veya ios uygulaması mevcut değil fakat bu platformlarında yakın zamanda geleceğini düşünüyoruz. Bu gibi projeler ile üniversiteli gençlerin neler yapabileceği ortada. Şimdiden Ayneen de yerinizi alın bu sosyal ağ diğerlerinden farklı olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ