Samsung Galaxy S7 Özellikleri Değişiyor Mu

  • 28 Aralık 2015
  • 71 kez görüntülendi.

galaxy s7

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak S7 modeli şimdiden haberleri ile kullanıcılarda merak uyandırmaya başladı. Sızıntılar sayesinde telefonun belli başlı özellikleri belli olmuştu fakat yeni gelen bilgilere göre bazı özelliklerin değiştiğini gösteriyor.

Galaxy S7’nin daha önceden sızdırılan özelliklerine değinecek olursak;

Ekran konusunda daha önceden sızdırılan bilgilerde 5.7 inch büyüklüğünde gelmesi beklenen Galaxy S7 modelinin yeni gelen bilgilere göre 5.2 inch düz ekran, 5.5 inch eğimli ekrana sahip olacaklar. 1440 x 2650 piksel Super-AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor.

İşlemci olarak iki adet işlemci ile gelecek. Bu işlemciler Qualcomm’un Snapdragon 820 ve Samsung’un geliştirmiş olduğu Exynos 8890 olarak belirlenmiş. Bu iki işlemcide 8 çekirdekli bir işlemci.

Ram olarak S7 modelinde 4 Gb RAM kullanılması bekleniyor. Modeller arasında Ram olarak değişiklik olabilir.

Depolama bölümünde 16, 32 ve 64 Gb’lık dahili depolama ile gelecek. Hafıza kartı takılıyor olabilmesi kullanıcıları memnun edecek. Daha önceki S6 modelinde hafıza kartı takılmaması kullanıcılardan büyük eleştiri almasına sebep olmuştu.

Kamera konusunda epey bir iddialı olan Samsung yeni modelinde 20MP lik arka kameraya ve 8MP lik ön kameraya sahip olacak. Çift LED ve 4k çekim yapabilme özelliği de bu modelde mevcut olacak.

galaxy s7 pil

Batarya olarak 3500 mAh pil ile gelecek olan telefonun günü tamamlama konusunda pek bir sıkıntısı olmadığı görülüyor.

s7 ebatları

Ebatlar: Galaxy S7, 143.4 x 70.8 x 6.9 mm ölçüleri ne sahip olacak. Telefon bu ölçülerle elimizde çok kaba durmayacaktır. Farklı modeller ile geleceği de söyleniyor. Bu modellerde boyutlar farklı olacaktır.

Samsung Galaxy S7 özellikleri gün geçtikçe değişiyor. Telefonun kesin özellikleri tam olarak kesinleşmese de yeni gelecek amiral gemisinin özellikleriyle dolu dolu olması diğer firmaların telefonlara güçlü bir rakip olduğunu gösteriyor.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ