Huawei TalkBand B2 İncelemesi

  • 17 Haziran 2015
  • 40 kez görüntülendi.

Huawei TalkBand B2, Huawei Bileklik, Huawei Saat

MWC 2015’te Huawei’nin tanıttığı, akıllı saat ve sağlık uygulamalarını içiresinde barındıracak olan TalkBand B2 ürününe yakından bakıyoruz.

Sadeliği ve şıklığı ile insanların gözlerini üzerinde toplayan TalkBand B2, geçen sene tanıtılan TalkBand B1 bilekliğin devamı niteliğini taşıyor. Üzerinde barındırdığı sağlık uygulamaları, adım sayma ve saat-tarih özelliklerinin yanında dokunmatik yüzeyinin kayıştan çıkarılarak Bluetooth kulaklığa dönüşebilir olması özelliği gerçekten düşünülebilir bir ürün olacağının kanıtı. Piyasaya siyah, beyaz ve altın renkleri ile sürülecek olan TalkBand B2, şıklığının yanında farklı renk seçeneklerinin de olması sebebiyle, bilekliğin giyilecek kıyafet ile bir kombin yapılabilmesi seçeneğini de sunuyor.

Teknik özelliklere gelecek olursak, ürün 0.73’inçlik PMOLED ekrana sahip. Yaklaşık iki saatte şarj olurken, %100 şarjda 6 saat boyunca telefonla konuşmamıza olanak sağlıyor. 5-6 gün boyunca ise normal kullanımda şarjı bitmiyor. Windows Phone ve BlackBerry Os platformlarına sonra gelmesi plananlanan TalkBand B2, Android 4.0 (dahil) üzeri ve iOs 7.0 (dahil) üzeri sistem gereksinimine sahip.

Gerçekten kullanışlı ve şık bir ürün olan Huawei TalkBand B2 Amazon’da renklerine göre 150 dolar ile 200 dolar arasında satışa sunulmuş durumda. Türkiye’de ise, bilekliğin tanıtılmasının üzerinden 3 ay geçmesine rağmen ürün satışa sunulmadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ