2016 da Çıkacak Telefonlar

  • 23 Aralık 2015
  • 5.778 kez görüntülendi.

iphone 7Apple İphone 7

İPhone 6’nın büyük ilgisinden sonra kendinden söz etmeye başlayan İPhone 7 özellikleri sızdırıldı. Büyük bir kullanıcı tarafından beklenen İPhone 7 özellikleri konusunda insanı heyecanlandırmıyor değil.2016 da çıkacak telefonların performans açısından birinci sırada yer alacağını görmekteyiz.  İşte İphone 7’nin sızdırılan özellikleri.

Safir kristal Cam ekran

http://teknoanaliz.net/wp-admin/tools.php
İPhone 6 da beklenen safir ekran İPhone 7 de geliyor. Apple Kullanıcıların İPhone 6 da ekranlarının şikâyetlerini dikkate almış olacak yeni amiral gemisinde safir cam üreten bir firmayla anlaşarak İPhone 7 de safir kristal cam ekran kullanacağına kesin gözüyle bakılıyor. İphone 6 da Full HD ekran kullana yer verilirken yeni amiral gemisinde Quad HD ekrana sahip olabilri.

DSRL kamera

Sony tarafından üretilen çift lens, İPhone 7’nin DSLR kameralarla aynı fotoğraf kalitesiyle çekmesi bekleniyor. Kamera diğer modellerde olduğu gibi kasaya daha iyi uyum sağlayarak çıkıntı oluşturmayacak ve göze batmayacak.

Force dokunmatik ekran

Apple Watch’da kullanılan Force Touch dokunmatik ekran teknolojisi ile dokunmanızı ayırt edebiliyor. Hafif veya sert dokunduğunuzda farklı bir tepkiler veren ekran İPhone 7 de merakla beklenen bir özellik.

Genel özellikler

5gb ram ve A10 işlemcisiyle gelmesi beklenen İphone 7, uzun pil ömrü ve suya dayanıklı kasası ile Samsung firmasına rakip olacağını söyleyebiliriz. Aynı zamanda Apple firmasının da kablosuz sarj özelliğini yeni modelinde görmemiz diğer firmalara ayak uydurduğunu görmekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Merve diyor ki:

    site oldukça güncel ve her geçen gün daha da kapsamlaşıyor. her gün takip ediyorum ve yeni haberlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. ellerinize sağlık…

BİR YORUM YAZ